s35

Strefa logowania
Polskiopen


Technika Filmu w S35

« powrót

4K Aerial

Zdjęcia lotnicze sprawiają, że film nabiera cech niestandardowych. S35 za pośrednictwem partnera Oczamiptaka.pl dysponuje najnowocześniejszymi platformami do filmowania w trakcie lotu. Obsługę hexacopterów zapewnia jeden z najlepszych ludzi w Polsce. Ujęcia z wykorzystaniem naszej platformy cechują się dużą liczbą detali, płynnością.

 

Każde ujęcie powtarzamy by wybrać najlepsze dla danego produktu. Materiał źródłowy to HD1080/50p – co daje nam potężne możliwości idealnego ustabilizowania ujęć, które tego potrzebują. AeroCam to platforma z 6 silnikami bez szczotkowymi, zasilana z wydajnych akumulatorów Litowo-Jonowych.

Maksymalny bezpieczny czas pracy na jednym akumulatorze to 10-11minut ciągłego lotu. Zasięg i pułap zależny jest od warunków atmosferycznych. Dbamy o bezpieczeństwo osób postronnych, dlatego w przypadku realizacji zdjęć w okolicy gęsto zaludnionej dystans AeroCam od operatora jest redukowany do 150-300metrów. Na względnie otwartej przestrzeni latamy na odcinku do 2km, najczęściej stosowany – 1km od operatora.

Pojawią się pytania czemu tak blisko, odpowiadamy, dalej nie ma potrzeby, w finalnym produkcie mało kiedy używa się ujęć dłuższych niż 8-10sekund, dlatego odpowiednio dobieramy ujęcia do potrzeb klienta.

 

Skontaktuj się: +48 508 06 70 70 lub 505 323 544