s35

Strefa logowania
Polskiopen


Skład podstawowy

Maciej Chomicz

Pomysłodawca i jeden z założycieli S35. Właściciel Khyro Interactive i KhyroFilms. Od 1991 roku związany z rynkiem produkcji multimedialnych. Kompozytor, realizator dźwięku, operator kamery, montażysta. Od 2007 roku ściśle związany z produkcją filmową. Realizował dla wielu znanych firm oraz osób prywatnych. Przykłada wielką wagę do detalu, co czyni produkt końcowy perfekcyjnym.

W dorobku artystycznym liczne nagrody za realizacje dźwiękowe i kompozycje muzyczne. Od 1991 w muzycznym dorobku znajduje się ponad 300 utworów muzycznych i tyleż samo produkcji filmowych (od filmu dokumentalnego po realizacje reklamowe).

Mateusz Okroj

Współzałożyciel S35. Operator kamery, montażysta, producent. Z filmem związany od dwóch pokoleń. Doskonałe oko i wyczucie sprawiają, że jego ujęcia zapierają dech w piersiach.

Realizował wiele wydarzeń Live, operator podczas wielu międzynarodowych rajdów samochodowych, typu Cross-Country. Niezastąpiony na planie zdjęciowym, z poczuciem humoru podchodzi do każdej realizacji. Nie straszne mu piaski pustyni, błoto, bagna czy rzeki.

Każdej realizacji poświęca każdą wolną chwilę, często stosuje niestandardowe podejście do tematu.

Tomasz Halski

Operator kamery, montażysta, specjalista od postprodukcji oraz programu Adobe After Effects.

Zapalony fotograf, często eksperymentuje z rożnymi technikami fotografii i filmu. Twórca wielu reklam telewizyjnych, spotów reklamowych, billboardów sponsorskich. To także animator tła w filmach rysunkowych.

Cierpliwy przy montażu oraz obróbce filmu. Potrafi wielokrotnie poprawiać swoją pracę by efekt końcowy był na najwyższym możliwym poziomie.

Marcin Pionke

Pogodny, zawsze wesoły, uśmiechnięty, znakomity pilot "platform latających". Właściciel cenionej na rynku marki OczamiPtaka.pl

Od 2013 roku związany z S35 Multimedia™ w zakresie filmowania i fotografii lotniczej. Podczas realizacji główny nacisk kładzie na jakość i precyzję wykonywanych ujęć.

Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze sprzętu latającego, dodatkowo konstruuje zaawansowane systemy elektronicznej stabilizacji oraz inny sprzęt wspomagający filmowanie.

Osoby współpracujące

Tomasz Cechowski

Jeden z najlepszych animatorów 3D w Polsce i za granicą. Współpracuje z wieloma znanymi i utalentowanymi ludźmi. Tworzył w takich firmach jak Platige Image, Badi Badi.

Obecnie prowadzi własną działalność i wspiera jako główny animator 3D działania S35. Laureat wielu prestiżowych nagród na festiwalach w Polsce i za granicą.

Pogodny perfekcjonista, zawsze uśmiechnięty, życzliwy, gdy trzeba broni zaciekle swoich racji. Niezastąpiony przy najbardziej skomplikowanych realizacjach filmowych.

Radosław Wilkowski

Grafik, specjalista od programu Adobe Photoshop. Autor wielu projektów na potrzeby poligrafii, internetu oraz programów telewizyjnych i filmów dokumentalnych.

Wesoły pełen pomysłów, systematycznie dążący do obranego celu. Interesuje się grafiką komputerową, animacją, nowinkami ze świata techniki oraz fotografią. Współpraca z nim przebiega bezproblemowo, szybko orientuje się w temacie pracy i oczekiwaniu Klienta.

Szybki w działaniu, trafnie dobiera środki do zrealizowania projektu.

Robert Mazur

60 sekund, tyle czasu potrzeba by znalazł rozwiązanie każdego problemu. Uczestnik wielu wypraw w najdalsze zakątki świata. Surwiwal to dla niego chleb powszedni. Gdy trzeba, to z zebranych desek zbuduje stół i krzesła, z pozostałych rzeczy zbuduje domek i upichci strawę dla całego zespołu.

Doświadczony podróżnik, fotograf i dziennikarz. Obecnie prowadzi własną działalność w Belgii. W S35 pełni niezastąpioną rolę w promocji naszej firmy na rynkach posługujących się językiem francuskim.

Współpraca z nim od pierwszego kontaktu przebiega bezproblemowo. Niektóre z tysięcy prac można zobaczyć w naszych galeriach foto.

Adam Związek

Człowiek o stu talentach mieszkający od kilkunastu lat w Belgii. Kompozytor, aranżer, rysownik, malarz, rzeźbiarz, dekorator i designer ...

Każdą pracę wykonuje na najwyższym światowym poziomie. W jego słowniku nie ma pojęcia "nie da się". Da się i to tak, że efekt końcowy przechodzi pierwotne założenia.

Właściciel muzycznego studia produkcyjno-nagraniowego i masteringowego Mavooi Studio oraz założyciel atelier Phenomena Decors, zajmującego się produkcją najwyższej jakości trójwymiarowych dekoracji na potrzeby filmu, użytkowe, czy dla celów prywatnych.

Obecnie wspólnie z Robertem wspiera działania S35 Multimedia na rynku zachodnim.
Skontaktuj się: +48 508 06 70 70 lub 505 323 544