s35

Strefa logowania
Polskiopen


Często zadawane Pytania

 

 

1. Jaki jest obszar działania firmy?

Nasza firma działa na rynku krajowym jak i poza jego granicami, żadne kilometry nie są nam straszne, latać samolotem też lubimy. W naszej galeri znaleść moga Państwo materiały zarówno z kraju jak i z najdalszych zakątków świata, m.in. z Rosji, dalekiej Syberii, Emiratów Arabskich, Argentyny, Peru, Chile, Kataru, Maroko, Malezji oraz wielu krajów europejskich. Najbliższym nam terenem działania to północna część Polski - okolice Trójmiasta.

2. Czy na każdą z produkcji pobierana jest zaliczka?

Zaliczka to forma zaufania, od stałych, sprawdzonych klientów zaliczki nie pobieramy. W przypadku nowych klientów i dużych zleceń pobierana jest zaliczka w wysokości 20-50% całości zlecenia.

3. Jaki jest czas oczekiwania na gotowy produkt?

Czas oczekiwania zależny jest od technologii w jakiej zostanie wykonany film. Nad jednym projektem może równocześnie pracować kilka osób, od montażu wideo, przez animacje 2D czy 3D, po muzykę czy dźwięki tła. Z reguły na gotowy projekt (po wykonaniu wszystkich porzebnych ujęć) potrzeba około 2-4 tygodni.

4. Jaki czas jest potrzebny na zrealizowanie zdjęć?

Tu wiele zalezy od scenariusza, wymagań Klienta oraz aury pogodowej. Czas ten może wynosic zarówno jeden dzień jak i kilka tygodni i da się go oszacować dopiero po wstępnych ustaleniach z klientem. W przypadku fotografi plan zdjęciowy zazwyczaj trwa jeden dzień w jednym plenerze.

5. W jakim formacie otrzymam gotowy film/zdjęcia?

Końcowy format dopasowujemy do potrzeb Klienta, w zależności gdzie ma zostać finalny produkt użyty od bilbordów sponsorskich, przez filmy na stronach internetowych,  kanałach wideo, portalach społecznościowych po programy telewizyjne czy kinowe. W przypadku fotografi produktem koncowym może byc format elektroniczny zdjęć (jpeg, tiff,) jak i wydruk atramentowy(cyfrowy) lub chemiczny(z fotolabu). Sprzęt fotograficzny jakim dysponujemy pozwala na zrobienie odbitek w formacie do A0(1189mmx841mm) a nawet i większych do celów poligraficznych/DTP.

6. Czy możemy zlecić Państwu napisanie scenariusza?

Istnieje taka możliwość. Dokładamy wszelkich starań aby realizowane przez nas filmy były najwyższej jakości a do tego niezbedny jest dobry scenariusz. W tym temacie ściśle współpracujemy z Klientem aby ująć jego wizję w najlepszym możliwym obrazie.

7. Czy jest możliwość wynajęcia aktorów, modelów w Państwa firmie?

Tak, współpracujemy z agencjami castingowymi, które tworzą banki aktorów, statystów, gdzie jest możliwość wybrania odpowiednich osób w zależności od Państwa potrzeb.

8. Czy podczas montażu jest możliwe wspólne wybieranie zrealizowanych ujęć?

Wszystkie ujęcia planu zdjęciowego zawarte są w scenariuszu i ściśle na takowym bazujemy. Każda scena jest wiele razy powtarzana i wybierana według nas najlepsza, natomiast jeśli zajdzie taka potrzeba nie ma problemu abyśmy wspólnie z Państwem przejrzeli nieobrobiony materiał filmowy przed jego montażem w celu wybrania najkorzystniejszych ujęć.

9. Czy na muzykę wykorzystaną do danej produkcji są licencje?

W każdej naszej produkcji wykorzystujemy licencjonowane utwory, dlatego nie ma problemu w jej późniejszym publikowaniu w internecie, przedstawianiu na konferencjach czy spotkaniach biznesowych. Korzystamy z własnej bazy w pełni opłaconych utworów muzycznych (około 6000kompozycji) oraz współpracujemy z zewnętrznymi agencjami muzycznymi (do wyboru ponad 70.000 licencyjnych utworów muzycznych).

10. Z jakim wyprzedzeniem rezerwować dany termin?

Im szybciej tym lepiej. Pozwala to precyzyjniej zestawić harmonogram prac nad danym projektem i lepiej się do niego przygotować. Minimalizuje to także ryzyko zajetości danego terminu.

11. Jak można zarezerwować termin?

Termin można zarezerwować telefonicznie, mailowo lub osobiście w siedzibie firmy.

12. Jakim sprzętem Państwo dysponują?

Korzystamy z najwyższej jakości sprzętu m.in. firm Panasonic, Canon, Sony, GoPro, - kamery filmowe i aparaty fotograficzne, poza tym 6m kranem kamerowym z sterowaną głowicą, krótkim kranem 2m, Sliderem, Stabilizatorem oraz całą masą osprzętu. W dziale Technologie znajduje się szczegółowy opis naszych możliwości.

13. Jaki zakres usług zawiera Wasza oferta?

Całość oferowanych przez nas usług znajduje sie w dziale Oferta.

14. Ile kosztują Państwa usługi?

Każde przyjęte zlecenie jest rozpatrywane indywidualnie i cennik nie jest stały. Na końcowy koszt usługi mają wpływ takie rzeczy jak:  technologia wykonania filmu, rodzaj sprzętu jaki będzie wykorzystany, czas jaki bedzie potrzebny do wykonania zlecenia, ilość ludzi konieczna do zaangażowania, koszty dojazdu i dostosowania scenografii itp. Wycena zlecenia jest bezpłatna i realizowana bez zbędnej zwłoki, zapraszamy do kontaktu.

 

Skontaktuj się: +48 508 06 70 70 lub 505 323 544