s35

Strefa logowania
Polskiopen


Partnerzy S35

« powrót

ZZ-Top.pl Partnerem S35

Tam, gdzie liczy się dokładność i precyzja w pomiarach czasu... Grupa zz-top.pl zajmuje się informatyczną obsługą imprez sportowych, w szczególności rajdów samochodowych zarówno drogowych jak i terenowych.

W naszej ofercie możecie znaleźć m.in. kompleksowe systemy wsparcia imprez rajdowych od momentu rejestracji zawodników, poprzez monitoring on-line załóg, aż do obliczania wyników zawodów. Posiadamy autorski system obsługi elektronicznej pieczątki firmy SportIdent, który umożliwia zastosowanie tych urządzeń praktycznie w nieograniczonych kombinacjach.

Zapisy i wyniki via internet
Organizatorom imprez oferujemy internetowy system obsługi zapisów na zawody, tworzenie profilu uczestników, a także zarządzanie numerami startowymi. System ten oprócz funkcji administracyjnych może być również wykorzystany do zarządzania wynikami zawodów, w oparciu o różne techniki pomiaru. Za pomocą wtyczek (pluginów) jesteśmy w stanie współpracować z różnymi urządzeniami. Dysponujemy m.in. wtyczkami do urządzeń
SportIdent oraz innych generujących dane w postaci plików CSV, XML.

Fotokomórka i starty
Proponujemy zestawy do pomiaru czasu na odcinkach specjalnych rajdów samochodowych. W skład zestawu wchodzą fotokomórka startu z urządzeniem startowym i fotokomórka mety. Fotokomórki mogą również działać w trybie \'lap timer\' na potrzeby pomiaru zawodów rozgrywanych na torach. Jesteśmy w stanie przygotować monitoring on-line załóg startujących w zawodach, przesyłając dane o lokalizacji zarówno za pomocą technologii GPRS, jak i drogą satelitarną. Umożliwia to organizatorom imprez lepsze zabezpieczenie imprezy, a przede wszystkim pozwala przeznaczyć zasoby ludzkie w miejsca niebezpieczne, zamiast na punkty monitorowania właściwego pokonywania trasy.

Wypożyczanie radiotelefonów przenośnych i samochodowych renomowanej firmy Motorola
Oferujemy Państwu również wypożyczenie radiotelefonów przenośnych (tzw. ręczniaków) i samochodowych renomowanej firmy Motorola. Sprzęt ten doskonale sprawdza się w trudnych warunkach rajdowych. Do radiotelefonów przenośnych możemy dołączyć zapasowe akumulatory, mikrofono-głośniki (tzw. gruszki), mikrofono-słuchawki, ochronniki słuchu z mikrofonem oraz inne akcesoria audio. Modele przewoźne mogą pracować po podłączeniu do standardowego, dwunastowoltowego gniazda zapalniczki samochodowej lub być zasilane ze stosunkowego niewielkiego akumulatora żelowego. Do tego dołączamy antenę na magnes.

Doświadczenia zdobywaliśmy i system szlifowaliśmy wspierając informatycznie imprezy krajowe, jak i zagraniczne.

Do naszych klientów możemy zaliczyć:

  • eliminacje Mistrzostw Polski w rajdach samochodów terenowych (RMPST),

  • zloty i kilkudniowe maratony samochodów terenowych, np. MagamTrophy, Transgothica, BajaGothica, Great Escape Rally, 24H, Chojnice Nocą, 4x4 Auto Świat Baja Challenge, Memoriał Karoliny, Baja 300 Mitteldeutschland, MT Rally, Breslau Poland Rallye

  • popularne rajdy samochodowe, takie jak KJS-y i rallysprinty (Puchar Rallyland WRC, Rage Race, ClassicAuto Cup, WRC Pleszew, Motul Rallyland Cup). 

ZZ-Top.plZZ-Top.pl
Skontaktuj się: +48 508 06 70 70 lub 505 323 544