s35

Strefa logowania
Polskiopen


Partnerzy S35

« powrót

Agencja Interaktywna Pro-Creation

Miło nam poinformować, że do grona partnerów S35 dołączyła firma Pro-Creation.
S35 Multimedia, dobierając partnerów dba o to, by nasi obecni i przyszli Klienci mogli korzystać z wielu obszarów promocji.

Agencja Interaktywna Pro-Creation, to jedna z najważniejszych firm w Polsce w sektorze usług internetowych i nowych rozwiązań multimedialnych. 

Obecni na rynku Polskim i zagranicznym od wielu lat. W ich ofercie najnowsze rozwiązania technik multimedialnych i marketingowych...

Kreatywni Profesjonaliści - tak mówią o sobie....

...pełen zakres usług, solidny zespół strategów, grono naprawdę utalentowanych kreatywnych i świetni programiści od nowych technologii – jedni z najlepszych w branży. A do tego zupełnie nowa strategia działania agencji, dzięki której mamy mnóstwo entuzjazmu i determinacji, by robić rzeczy ponadprzeciętne...

Słabo mówimy po szwedzku. Po węgiersku też nie lepiej. Nie przeszkadza to nam jednak w tym, by realizować projekty dla 20 krajów w Europie.

Tworzymy projekty, których konstrukcja pozwala na łatwą adaptację na potrzeby lokalnych promocji. Mamy świadomość różnic kulturowych i specyfiki zarówno wschodzących, jak i dojrzałych rynków. Dowodem na to może być zaliczenie naszej kampanii do grona 10 najskuteczniejszych akcji brandingowych w Wielkiej Brytanii.

Skontaktuj się: +48 508 06 70 70 lub 505 323 544