s35

Strefa logowania
Polskiopen


O nas

S35

Początki naszej działalności na rynku multimedialnym sięgają 1992 roku. Pierwsza dekada to głównie prace związane z sektorem audio, czyli produkcja utworów muzycznych, udźwiękawianie filmów animowanych oraz sound-design, czyli tworzenie efektów dźwiękowych i ich późniejsza synchronizacja z obrazem.


W 2007 roku do naszej oferty dołączyliśmy produkcję filmową, gównie realizacja sportowa, a bardziej szczegółowo sporty motorowe – off-road.

W 2012 roku postanowiliśmy odsunąć realizacje sportowe na dalszy plan skupiając się na realizacjach promocyjnych, korporacyjnych i reklamowych.

Przez ponad 20 lat osoby związane z S35 mogą pochwalić się licznymi nagrodami, oraz wyróżnieniami na polskich i zagranicznych konkursach. Jakość naszych prac doceniło wiele znanych firm i osób. Więcej o naszej działalności znajdą Państwo w dziale Galeria oraz Portfolio.

Dwie dekady to także ponad 800 skomponowanych utworów muzycznych, ponad 200GB danych dźwiękowych, oraz ponad 400 dłuższych i krótszych filmów.

W 2012 roku z inicjatywy kilku firm powstał projekt S35 Multimedia. Do głównego pomysłodawcy należy Khyro Interactive, które działaniem obejmuje rynek audio i video (KhyroFilms). 

 

Od początku działalności tworzyliśmy między innymi: muzykę i efekty dźwiękowe do gier komputerowych, filmów animowanych, filmów produktowych oraz korporacyjnych czy reklamowych. Do sukcesów obsługi filmowej możemy zaliczyć m.in. oficjalne realizacje video dla największego po rajdzie Dakar rajdu Breslau (lata 2009-2011). Ponadto towarzyszyliśmy naszemu wybitnemu sportowcowi Adamowi Małyszowi podczas jego treningów oraz starcie w rajdzie Dakar 2012.

Nasz zespół to precyzyjne dobrani ludzie i firmy, jedni z najlepszych w swoim fachu w Polsce. Owoce naszej pracy były emitowane we wszystkich liczących się mediach w kraju i za granicą, począwszy od TVP, TVN kończąc na portalach internetowych takich jak ONET czy WP.

 

Realizując każde zlecenie dbamy o dwie kluczowe sprawy: pierwszą jest jakość, drugą przystępna cena. Dbamy o każdy szczegół, od poprawności wyświetlania logotypów, przez doskonałą jakość dźwięku i zdjęć do końcowego montażu. Często spotyka się realizacje innych firm, które do dźwięku i logotypów, czy grafiki zupełnie nie przywiązują sprawy, a detal - to własnie wyróżnia nas na rynku.

 

Realizacje S35 to prostota w formie i doskonała jakość. Zachowanie jasnego przekazu zapewnia pełne i skuteczne przekazanie treści, czyli najistotniejszej części zlecenia.

Na bieżąco śledzimy obowiązujące trendy i technologię. Stale rozwijamy zaplecze techniczne i artystyczne. 

S35 to wyznacznik jakości. Jeśli cenią Państwo jakość to zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą w dziale OFERTA.

Dołącz do elity klientów S35 już dziś.

 

Skontaktuj się: +48 508 06 70 70 lub 505 323 544