s35

Strefa logowania
Polskiopen


Galeria Wybranych Realizacji Sportowych

« powrót

Ładoga Trophy (2012) Day-by-Day

Relacje dzienne przygotowane na zlecenie Off-Road Sport Titanium Winch. Do zadań S35 należało filmowanie, nagranie wywiadu oraz przesłanie materiału na wyszczególniony kanał Youtube. S35 kolejny raz potwierdziło swoją szybkość i jakość. Mimo trudności udało się być jednym z najszybszych medium przekazywania informacji z tego trudnego rosyjskiego rajdu.

Prezentowane poniżej materiały to zapis dzienny, videoblog tego co działo się na rajdzie. Ładoga Trophy to jeden z najtrudniejszych rajdów przeprawowych. Błoto, pływające łąki, gęsty las, wilgoć - tak można po krótce opisać warunki tam panujące.

Montaż materiałów w namiocie, pełnym komarów nie należy do rzeczy przyjemnych. Mimo tych niedogodnień przesyłane materiały (mimo wielkich trudności z internetem) były jakościowo najlepsze z wszystkich udostępnianych (przez inne media) materiałów podczas trwania rajdu.

Dodatkowo wybrane materiały (około 5minut) zostały wyemitowane w TVP2 w programie Pytanie na Śniadanie, oraz w TV Polonia. 

Operatorowi S35 towarzyszyła znana z ekranu TV dziennikarka Beata Sadowska - która doskonale odnajduje się w świecie off-road.

Poniżej klip promocyjny zrealizowany dla Sponsora zespołu Off-Road Sport - Titanium Winch, zapowiadający udział teamu podczas tego najtrudniejszego w europie rajdu przeprawowego. 

Klip podsumowywujący występ Magdy i Marcina na rajdzie Ładoga Trophy 2012.

Skontaktuj się: +48 508 06 70 70 lub 505 323 544