s35

Strefa logowania
Polskiopen


Galeria Wybranych Filmów o Tematyce Promocyjnej

« powrót

Rummikub - Promocja i Instrukcja gry (2011)

Na zlecenie TM Toys zrealizowaliśmy klip promujący grę Rummikub. Mało czasu na realizację, Klient po kilku nieudanych realizacjach tego filmu u innej firmy zwrócił się do S35 o pomoc w produkcji tego klipu. Udało się za pierwszym razem. Znowu trafiliśmy w gusta Klienta. Tam gdzie inni nie dają rady, przydaję się zespół S35.

Historia tej realizacji jest dosyć ciekawa. W grudniu 2011 roku, przed świętami otrzymaliśmy telefon z prośbą o szybką realizację klipu promocyjnego. Zleceniodawca wyjaśnił, że bardzo zależy mu na czasie, a firma która podjęła się realizacji nie daje rady i po kilku nieudanych próbach została podjęta decyzja o zmianie wykonawcy. 

Krótki termin realizacji wymusił na nas szybkie i zdecydowane działania. Dzień na wybranie planu zdjęciowego oraz zaangażowanie ludzi (reprezentujących klasyczną rodzinę). Cztery godziny zdjęciowe (dodatkowo dwie na przygotowanie i posprzątanie planu), sześć godzin montażowych, z czego najwięcej czasu zajęło dobranie muzyki i obrobienie grafiki - i klip gotowy.

Przyjęty za pierwszym podejściem, co odebraliśmy jako malutki sukces, gdyż nie często  zdarza się, aby projekt przeszedł bez poprawek. W tym przypadku się udało.

Skontaktuj się: +48 508 06 70 70 lub 505 323 544